Designed and built with care, filled with creative elements

Image Alt

Nabídka objektu

  /  Nabídka objektu

V současné chvíli nabízí náš Dům tance Ostrava hned několik možností pro uspořádání vašich společenských a kulturních událostí. Pro velké akce typu svatba, ples či koncert nabízíme moderní reprezentační sál s plným audio vybavením a možností jak tradičního plesového, tak koncertního uspořádání.
Pro menší akce typu rodinné oslavy, menší svatby nebo soukromé oslavy nabízíme dva menší sály s možností dalšího dodatečného členění.
Objekt je rovněž vybaven dvěmi kuchyňkami se základními spotřebiči, jako jsou velkokapacitní chladnička, elektrická varná deska či mikrovlnná trouba.

Reprezentační sál

Reprezentační sál Moderní, plně vybavený klimatizovaný sál nadstandardních rozměrů, vhodný pro pořádání vrcholných společenských událostí jako jsou plesy, firemní akce či taneční soutěže. Sál je vybaven prosklenou galerií s možností umístění stolů, která je přístupná širokým dvourameným točitým schodištěm. Sál je možno vybavit stoly a pohodlnými židlemi v nejrůznějším uspořádání dle potřeb objednavatele. Do základního vybavení sálu patří sada ozvučení a základní světelný park. Atmosféru v sále je možné fleixibilně měnit pomocí vestavěného osvětlení. Součástí sálu je rovněž rozměrné pódium s nákladovou rampou. Kapacita sálu v plesovém uspořádání je XXX návštěvníků, galerie pak v tomto uspořádání pojme YYY návštěvníků.

Sály A1 a A2

Sály A1 a A2 Sály nabízí vynikající zázemí pro pořádání menších akcí, jako jsou rodinné oslavy, menší firemní večírky, menší svatby, taneční workshopy či vzdělávací semináře. Nabízí rovněž možnost rozdělení na dva menší prostory, které pak umožňují vést paralelně dvě různé události případně jeden z prostorů vyčlenit pro zázemí akce. Sály je rovněž možno spojit v jeden rozlehlý prostor, který svou kapacitou již pokryje středně velké společenské a rodinné události. Prostory jsou plně klimatizovány pro zajištění maximálního pohodlí účastníků akce a po dohodě je možné instalovat do sálů stoly a židle dle požadavků organizátora akce. Podlaha je kryta kvalitní PVC krytinou, zajišťující teplený komfort všech hostů.

Rádi byste v našem Domu tance Ostrava uspořádali svou vlastní událost? Máte nápad na projekt či pravidelný kurz? Napište nám zprávu, jsme si jisti, že najdeme společnou řeč.